Elita realizon traditat e nuseve me dallam të arit

Bota e Yjeve

Elita realizon traditat e nuseve me dallam të arit

Më: 1 shkurt 2022 Në ora: 21:35
Elita

Elita Rudi në shumtë raste tregon femër unike dhe e gjithanshme.

Ajo me pozat e ndryshme që publikon, shumë herë shfaqet perfektë dhe shkëlqen me ndryshimin që realizon.

Në këtë imazh të fundit, me veshje tradicionale dhe veprimet që bën, shihet se sa shumë i ndjek traditat dhe është tejet pa komplekse.

Po ashtu, me rregullimin e saj, gjithmonë duket bukur.

Ju pëlqen?

Image
Elita
Image
Elita

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat