Çfarë mendimi ka për Fifin? Adrola Dushi i habit të gjithë me përgjigjen e saj

Bota e Yjeve

Çfarë mendimi ka për Fifin? Adrola Dushi i habit të gjithë me përgjigjen e saj

Më: 8 maj 2022 Në ora: 06:34
Adrola Dushi

Ish-bashkëshorti i Adrola Dushit, ka nisur prej disa muajsh tashmë një romancë me këngëtaren e njohur Fifin, ku çifti nuk janë treguar aspak të rezervuar për publikun dhe shpesh herë ndajnë foto apo video romantike së bashku.

E ftuar në “Why Not”, modelja është pyetur se çfarë mendimi ka për Fifin ku i ka habitur të gjithë me përgjigjen e saj.

Sipas Adrolës këngëtarja është një artiste të cilën ajo e vlerëson shumë dhe teksa të gjithë prisnin një reagim në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-partnerin e modeles, Dushi i uroj këngëtares shumë lumturi në jetën e saj.

Image
Adrola, Fifi dhe Adisi

“Fifi është një artiste që na ka prekur zemrat të gjithëve, e vlerësoj shumë si artiste me tekstet e saj, me muzikën e saj, me zërin e saj. Fifi është një nga ata njerëz që i duhet shumë lumturi në jetë dhe ia uroj me gjithë zemër”– u shpreh ajo.

Adrola dhe Adisi u bënë për herë të parë prindër të një djali por pak kohë pas ardhjes së tij në jetë, ata u ndanë dhe tashmë kujdesen të dy për Troin ndonëse ai jeton me Adrolën.

Image
Adrola, Troi dhe Adisi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat