Kylie provokon me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Kylie provokon me fotot e fundit

Më: 13 maj 2022 Në ora: 00:40
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka shfaqur gjoksin dhe ka provokuar në bikine të masës së vogël teksa ka postuar foto me shoqen e saj më të mira Yris Palmer duke i uruar asaj ditëlindjen.

Kylie Jenner ka shpërndarë një seri fotosh në Story për t’ia uruar ditëlindjen shoqes së saj Yris Palmer.

Image

 

24 vjeçja në Story të Instagramit shfaqet në bikini, duke treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm.

Image

Në këtë video, Kylie është në bikine të kaltra dhe në disa raste e tepron me lëvizjet e saj.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat