Rita Ora shfaqet në formë të mirë në fotografitë e fundit

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqet në formë të mirë në fotografitë e fundit

Më: 19 maj 2022 Në ora: 13:51
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është shumë e përkushtuar pas palestrës dhe të shumtën e kohës e kalon duke bërë ushtrime, qoftë në shtëpi qoftë me trajnerë personal.

Ajo së fundmi ka shpërndarë disa fotografi të reja, derisa shfaqet me veshje sportive në stërvitje nga Los Angeles.

Biondja vjen në formë të mahnitshme ndonëse shfaqet tërësisht pa makijazh dhe pa filtra.

“Sot ishte një nga ato ditë, u zgjova dhe dita po ecte. Përpara se ta kuptoja, ishte pasdite, kështu që vendosa me ndërgjegje të ngrihesha dhe të ndaloja atë që po bëja për të shpenzuar kohë për veten. Kjo më ndihmoi. Kjo është e gjitha”, tha ajo.

Image
Rita Ora

Komplimentet kanë qenë të shumta në hapësirën për komente, shumë prej të cilëve e përgëzuan për linjat trupore.

Krijuesja e një sërë hiteve të mëdha ditë më parë tregoi se është në realizim të projektit të ri “Finish Line”.

Image
Rita Ora

Bëhet fjalë për një këngë në bashkëpunim me artisten e famshme, Diane Warren.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat