“Me shkëlqësinë e tij Mr.Kurti”, këngëtarja shqiptare takohet me kryeministrin në Amerikë

Bota e Yjeve

“Me shkëlqësinë e tij Mr.Kurti”, këngëtarja shqiptare takohet me kryeministrin në Amerikë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 07:09
Flaka Krelani dhe Albin Kurti

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Flaka Krelani është takuar me kryeministrin Albin Kurti.

Ajo, duke publikuar disa fotografi në Facebook, ka treguar se me Kurtin është takuar në Manhattan të New York-ut.

‘Me shkëlqësinë e tij Mr.Kurti”, ka shkruar kënëgëtarja mbi fotografitë e publikuara.

Image
Flaka Krelani dhe Albin Kurti
Image
Flaka Krelani dhe Albin Kurti

Kujtojmë se kryeministri Kurti po qëndron në Amerikë tash e disa javë, ku është takuar me figura të larta amerikane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat