Xhensila Myrtezaj duket joshëse me fustanin e shkurtër ngjyrë rozë

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj duket joshëse me fustanin e shkurtër ngjyrë rozë

Më: 23 maj 2022 Në ora: 19:22
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është një prej emrave më të komentuar në estradë.

Krahas një karriere të suksesshme, artistja përfolët edhe për jetën e saj private dhe natyrisht stilin e veçantë të veshjes.

Me një dukej unike, 29-vjeçarja u shfaq edhe në disa imazhe që ndau së fundmi me fansat në llogarinë  e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 1.7 milion persona.

Image
Xhensila Myrtezaj

Krijuesja e hitit “Vespa” pozoi me një fustan të shkurtër dhe mëngë të gjatë dhe dorëza i cili ishte i hapur dhe zbulonte dekoltenë e saj.

Këtë pamje ajo e përshtati me një palë atlete sportive, ndërsa shihet me makijazh të theksuar dhe flokët e gjata të valëzuara i la të kapura lartë.

Image
Xhensila Myrtezaj

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Xhensilës është bashkëpunimi me Elgit Dodën “A e din”, projekt ky që u prit mirë nga ana e fansave dhe deri më tani ka grumbulluar mbi katër milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat