Një grua shfaqet në gjyqin e Johnny Depp kundër Amber Heard me një fëmijë, pretendon se është i aktorit

Bota e Yjeve

Një grua shfaqet në gjyqin e Johnny Depp kundër Amber Heard me një fëmijë, pretendon se është i aktorit

Më: 24 maj 2022 Në ora: 17:27
Jonhy Depp

Gjyqi i Johnny Depp kundër ish-gruas së tij, Amber Heard, mori vëmendje të madhe së fundmi me shfaqjen e një gruaje e cila mbante një fëmijë në dorë dhe bërtiti në drejtim të aktorit: “Ky fëmijë është i yti”.

Shpërthimi e të bërtiturat e gruas së paidentifikuar erdhën gjatë një pushimi në momentin kur avokatja Pennet Azcarate u largua nga salla e gjyqit.

“Johnny, të dua. Shpirtrat tanë janë të lidhur”, bërtiti gruaja.

Depp thjesht u kthye nga ajo, buzëqeshi dhe te përshëndeti me dorë – siç ka bërë shpesh gjatë momenteve të çuditshme të gjyqit, i cili hyn në javën e shtatë të martën, sipas Laë & Crime.

Image

 

Gruaja më pas mbajti fëmijën dhe pretendoi se Depp ishte babai i foshnjës në fjalë, derisa u shoqërua që të largohej nga salla.

Kjo shkaktori pak bujë në sallën e gjyqit që duhej më pas të qetësohej.

Sipas një gazetari të Laë & Crime , gruaja më vonë tha se po bënte shaka.

Image

 

Gjatë gjithë kësaj kohe të gjyqit të tyre ka pasur dëshmi të shumta e nga më të ndryshmet nga palët.

Dëshmitarët e rastit njëherësh persona të afërt të çiftit kanë rrëfyer shumë detaje si për Amber e po ashtu edhe për Depp.

Ky i fundit këtë kohë u akuzua për një lidhje dashurie me avokaten Camille Vasquez, me të cilën u panë në disa momente interesante bashkë.

Megjithëse, një ekspert i gjuhës së trupit tha se gjithçka ishte e qëllimshme vetëm për të tejkaluar gjyqin kundrejt Heard. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat