Leonora Jakupi shfaqet unike në ‘Dallam’

Bota e Yjeve

Leonora Jakupi shfaqet unike në ‘Dallam’

Më: 26 maj 2022 Në ora: 00:16
Leonora Jakupi

Një nga personazhet më të preferuara të estradës shqiptare e njëherësh e quajtura edhe ‘diva’.

Bëhet fjalë për këngëtaren Leonora Jakupi e cila merr vëmendje në çdo imazh që shfaqet.

Së fundi, ka bërë ndjekësit për vete duke u shfaqur në veshje tradicionale të ashtuquajtura “Dallam”.

Artistja ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive në imazhet e postuara në faqen zyrtare të saj në Instagram.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat