Vajza e Arjola Demirit feston 15 vjetorin, pamje nga festa përrallore

Bota e Yjeve

Vajza e Arjola Demirit feston 15 vjetorin, pamje nga festa përrallore

Më: 1 qershor 2022 Në ora: 23:57
Arjola Demiri dhe vajza e saj

Vajza e Arjola Demirit, Helga, feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 15 vjeç dhe aktorja i ka organizuar një festë përrallore mes miqsh.

“Shut up and kiss me (mbylle gojën dhe më puth)”, është slogani i festës, ku nuk kanë munguar tullumbacet, muzika dhe ushqimet e shumëllojshme.

Arjola i ka dedikuar dhe një urim të ndjerë Helgës, teksa ka publikuar një foto të saj. “Gëzuar ditëlindjen dritë e diellit. Faleminderit që je shoqja ime! Faleminderit që ekziston! Mami të adhuron”, ka shkruar ajo.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat