Pas lajmit se është në lidhje, Arta Elezaj vjen me disa foto provokuese

Bota e Yjeve

Pas lajmit se është në lidhje, Arta Elezaj vjen me disa foto provokuese

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 07:42
Arta Elezaj

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka postuar një set fotografik të mahnitshëm në rrjetet sociale 

Bukuroshja e cila është e njohur për udhëtimet e saj të shtrenjta dhe veshjen po ashtu, mbrëmë ka treguar pak nga i dashuri i saj më i ri. 

Edhe pse nuk ka treguar se kush është ky fatlum, megjithatë modelja ka treguar se tashmë është në një lidhje dashurie. 

E sonte Arta ka postuar një set fotosh nga ditëlindje ku ajo ka të veshur një fustan të kuq.

Por, ajo që bie në sy është se ajo nuk i ka flokët e saj natyrale, kaçurrela, por i ka bërë të drejta dhe me ngjyrë të zezë.

Image
Arta Elezaj
Image
Arta Elezaj
Image
Arta Elezaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat