U përfol se ishte në një lidhje me Vlahoviç, modelja italiane kapet mat me futbollistin e Çelsit

Bota e Yjeve

U përfol se ishte në një lidhje me Vlahoviç, modelja italiane kapet mat me futbollistin e Çelsit

Më: 18 qershor 2022 Në ora: 22:56
Karolina

Që pas mbërritjes së tij te Juventusi, Dushan Vlahoviçit iu faturua se ishte në një lidhje dashurie sekrete me ish-misin Karolina Stramare, e cila në vendlindjen e saj njihet se “Megan Foksi” italiane.

Por në intervistën e fundit sulmuesi bardhezi nënvizoi se kohën e lirë e kalon duke parë ndeshje të mëdha, nga ato që kanë bërë historinë dhe kampionët nga të cilët mëson. Dhe ndoshta mirë e bën, por ajo që duket se e shijon më shumë verën dhe mbase as që e ka mendjen te Dushan Vlahoviçi është Karolina, e cila së fundmi po bën qejf në Ibiza.

Dhe ai që “paguan” është Markos Alonso, mbrojtësi i Çelsit, që mendohet se mund të kalojë te Barcelona.

Lojtari i kombëtares së Spanjës është fotografuar në jahtin e tij ku edhe pse në shoqërinë edhe të mikeshave të tjera, vëmendjen e thithte e gjitha Karolina Stramare me fizikun e saj marramendës.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat