Rita Ora më elegante se asnjëherë në paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Rita Ora më elegante se asnjëherë në paraqitjen e fundit

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 00:44
Rita Ora

Rita Ora di si të jetë qendra e vëmendjes në të gjitha daljet e saj publike.

Dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Rita Ora u sigurua që të gjithë sytë do të ishin tek ajo, teksa u vesh me një fustan mjaft elegant për të performuar në një event të Cartier në Madrid të hënën.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka shndritur në një fustan ngjyrë rozë që i nxirrte në pah format e saj. Pjesa e sipërme e fustanit i tregonte dekoltenë e saj ndërsa binte në sy edhe beli i saj perfekt.

Fustani kishte një të çarë në pjesën e këmbëve, dhe këngëtarja e kishte kombinuar me një palë taka ngjyrë të zeza. Rita kompletoi pamjen me një buzëkuq që përputhej me ngjyrën e fustanit magjepsës.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat