U kritikua se nga fotoshopi i tepërt e bëri dorën plastike, reagon Elita Rudi

Bota e Yjeve

U kritikua se nga fotoshopi i tepërt e bëri dorën plastike, reagon Elita Rudi

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 10:54
Elita Rudi

Ditë më parë Elita Rudin shijoi pushimet dhe e kaloi vapën në mënyrën më të mirë.

Por në një nga foto e publikuara nga plazhi diçka nuk shkoi.

Harroi një detaj duke përdorur fotoshop.

Elita deformoi dorën e saj, saqë ngjante si një dorë plastike. Kjo ishte arsyeja se pse ajo reagoi dhe e sqaroi për ndjekësit e saj në Instagram se si ndodhi.

Ja përgjigja:

Image
Elita Rudi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat