Lola Haradinaj provokon nga pushimet

Bota e Yjeve

Lola Haradinaj provokon nga pushimet

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:23
Lola Haradinaj

Me paraqitje elegante dhe plot stil, Lola mahnit fansat.

Edhe këtë herë ajo është shfaqur mjaft atraktive nga pushimet.

Veshur në fustan të zi që i theksonte linjat trupore ajo mori mijëra pëlqime dhe komente në fotografitë e fundit.

Imazhet:

Image
Lola Haradinaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat