Nora Istrefi vë në fokus linjat mahnitëse të trupit në veshjen me shumë stil

Bota e Yjeve

Nora Istrefi vë në fokus linjat mahnitëse të trupit në veshjen me shumë stil

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 09:43
Nora Istrefi

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi e ka dëshmuar edhe një herë pse konsiderohet një prej femrave më të bukura në estradë.

Ajo njihet për linjat e saj të tonifikuara të trupit e të cilat nuk ka hezituar t’i ekspozoi edhe një imazhet e reja që solli për mbi një milion ndjekës në Instagram.

Nora pozoi e veshur me një kostum ngjyrë bezhë me shkëlqim të krijuar nga dizenjatori, Valdrin Sahiti, që përbëhej nga një bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe pantallona të gjatë dhe të gjerë që I kombinoi me një palë atlete të bardha.

Pamja e saj e kompletua me një grim të theksuar, ndërkaq flokët I la të lidhura lartë, ndërsa i vendosi edhe një palë vathë në formë të fluturës.

“Trupi trup, teshat tesha”, ka shkruar Nora në mbishkrimin e fotografive, e të cilat nuk kaluan pa komente të shumta dhe mijëra pëlqime.

Ndërkohë, “Ki me lyp me më pa” mban titullin kënga e fundit e Norës që erdhi në bashkëpunim me NRG Band.

Këngëtarja pritet që shumë shpejt të vijë me një tjetër projekt në bashkëpunim me Shkurte Gashin dhe Bardhin.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat