Megi Pojani rrëmben vëmendjen me pozat me bikini, me fokus në pjesën e pasme

Bota e Yjeve

Megi Pojani rrëmben vëmendjen me pozat me bikini, me fokus në pjesën e pasme

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 21:55
Megi Pojani

Megi Pojani i ka shpërndarë disa imazhe në rrjetet sociale, në të cilat shfaqet duke marrë rreze në plazh.

E shfaqur me bikini me ngjyrë të zeza duke treguar hiret e saja, në njërin nga imazhet, bukuroshja e ka vënë fokusin në pjesën e pasme të fizikut të saj.

Krahas dhjetëra mijëra pëlqimeve nga fansat e saj, ajo ka marrë komplimente të shumta në komente edhe nga prej emrave të njohur të skenës sonë.

Image

 

Në ndërkohë, nuk kanë munguar edhe disa video, ku ajo tregon se po argëtohet, ndërsa në njërën prej tyre vozit biçikletën.

Image

 

Po ashtu, në disa fotografi të tjera, modelja ka pozuar me rrobabanje ngjyrë tjetër duke fokusuar linjat e saja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat