Publikohen pamje të tjera nga filmi dhe një video e Margot Robbie duke folur si Barbie

Bota e Yjeve

Publikohen pamje të tjera nga filmi dhe një video e Margot Robbie duke folur si Barbie

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 08:23
Margot Robbie dhe Ryan Gosling

“Barbie” mund të quhet me plot bindje një nga filmat më të shumëpritur të vitit 2023 dhe është duke u xhiruar në Los Anxhelos.

Së fundmi, u publikua pamja e dytë e Margot Robbie dhe Ryan Gosling në xhirime, të veshur si Barbie dhe Ken. Të dy u panë me veshjet e patinazhit në ngjyrë rozë dhe të verdhë neon.

Twitter vuri në dukje se pamjet duket se janë frymëzuar nga Hot Skatin' Barbie e vitit 1994.

Një video e aktores australiane Robbie, duke folur si Barbie, është shfaqur gjithashtu në mediat sociale dhe theksi i saj amerikan është i mrekullueshëm.

Nuk dihet ende shumë për historinë që do të trajtohet në film, por Robbie tha në një intervistë për British Vogue vitin e kaluar se filmi nuk do të jetë ai që njerëzit mendojnë se do të jetë.

Barbie del në kinema më 21 korrik 2023.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat