Oriola Marashi tregon linjat bombastike

Bota e Yjeve

Oriola Marashi tregon linjat bombastike

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 14:11
Oriola Marashi

Modelja, Oriola Marashi është një prej modeleve më të bukura shqiptare.

Ajo poston vazhdimisht në rrjetet sociale imazhe për të mbajtur aktiv ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj elegant.

Image
Oriola Marashi

E bukur, e thjeshtë e plotë shije Oriola dukej e mahnitshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat