Adelina Ismaili vazhdon të duket mahnitëse në veshje kombëtare

Bota e Yjeve

Adelina Ismaili vazhdon të duket mahnitëse në veshje kombëtare

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 20:36
Adelina Ismaili

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina ismaili, ditë më parë mori vëmendjen e shumë prej ndjekësve të saj në rrjetet sociale, duke u shfaqur më ndryshe se zakonisht.

Ajo pozoi me veshje tradicionale shqiptare dhe duket se një gjë të tillë ka vendosur ta bëjë sërish, në një set të ri fotografish që i ka publikuar për fansat e saj në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Image

 

Në imazhet e reja, Ismaili shihet e veshur me fustanellë të bardhë dhe jelekun tradicioanl të quajtur “dallamë” në zhargonin popullore.

Pëlqimet dhe komentet që ka marrë nga ndjekësit kanë qenë të shumta, shumica prej të cilave kanë qenë komplimente për dukjen e saj.

Image

 

Adelina përndryshe vazhdon të jetë pranë shikuesve përmes emisionit të saj të përjavshëm “Tete a tete”, ku nga java në javë realizon intervista me të ftuar të ndryshëm.

Ndërkohë, sa i përket muzikës ajo ka kohë që nuk ka sjell për fansat e saj diçka të re në këtë aspekt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat