Edhe Elvana Gjata e dhënë pas çajit të ‘rusit’, publikon pamjet

Bota e Yjeve

Edhe Elvana Gjata e dhënë pas çajit të ‘rusit’, publikon pamjet

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:02
Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur shqiptare, vazhdimisht është në trend dhe bie në sy me zërin e saj unik dhe me paraqitjet e saj tejet ekstravagante dhe jo vetëm.

 Por, nuk e paskemi ditur se artistja qenka e dhënë edhe pas çajit të ‘rusit’ ashtu siç njihet tek ne.

Së fundmi ylli shqiptar ka ndarë disa foto nga klipi i fundit, në mesin e të cilave zë vend edhe ky imazh, duke vënë në fokus këtë pije.

Image
Elvana Gjata

Artistja sapo ka lansuar këngën ‘Gajde’, në bashkëpunim me Dhurata Dorën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat