Pak muaj pas ndarjes nga Pique, Shakira shihet e lumtur në plazh me fëmijët e saj

Bota e Yjeve

Pak muaj pas ndarjes nga Pique, Shakira shihet e lumtur në plazh me fëmijët e saj

Më: 27 korrik 2022 Në ora: 13:18
Shakira

Ajo njoftoi ndarjen nga partneri i saj shumëvjeçar Gerard Pique në maj.

Por Shakira tregoi se ishte ende e përqendruar te familja e saj të hënën kur u pa me djemtë e saj: Milan, nëntë vjeç dhe Sasha, shtatë vjeç, në një plazh në Cabo San Lucas, Meksikë, shkruan DailyMail.

Muzikantja 45-vjeçare kolumbiane vuri në pah linjat e saj të famshme të trupit gjatë daljes në plazh, duke veshur një bluzë të hapur dhe pantallona të shkurtra nga livando.

Shakira (e lindur si Shakira Isabel Mebarak Ripoll) ishte veshur në mënyrë të përshtatshme për një ditë në plazh me një palë sytjena me kapëse ngjyrë vjollce të zbehta, megjithëse nuk dukej se ishte e dizajnuar për not, falë vargjeve të gjata të skajeve me rruaza që vareshin prej saj.

Image
Shakira me fëmijë

Pjesa e sipërme e dobët tregonte mesin e saj të zbukuruar dhe krahët e tonifikuar, dhe ajo e plotësoi pamjen me pantallonat e shkurtra prej livando, të cilat mezi arrinin deri te kofshët e saj dhe ishin gjithashtu të zbukuruara me thekë.

Këngëtarja e hitit “Hips Don’t Lie” dukej se kishte një pamje pa makijazh që theksonte lëkurën e saj të përsosur dhe tiparet natyrale.

Kaçurrelat e saj voluminoze në ngjyrë bakri u theksuan falë diellit që perëndonte.

Image
Shakira

Shakirës iu bashkua një grua tjetër, ndërsa djemtë e saj luanin dhe bënin sërf.

Milani kishte veshur një bluzë të bardhë grafike me mbathje noti me ngjyrë rozë, ndërsa Sasha kishte shtuar më shumë ngjyra me një bluzë të kaltër ‘Stay Wild’ dhe pantallona të shkurtra banje ngjyrë jeshile dhe blu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat