Numëron miliona ndjekës në “Instagram”, një polake seksi “frymëzon” Liverpoolin

Bota e Yjeve

Numëron miliona ndjekës në “Instagram”, një polake seksi “frymëzon” Liverpoolin

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 23:28
Veronika Bielik

Me 3.4 milionë fansa në “Instagram”, Veronika Bielik është një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja polake, e cila njihet si një prej femrave me të pasmet më perfekte, vijon të mahnisë me postime “hot”.

Duke nxjerrë në pah linjat trupore.

Image
Veronika Bielik

Modelja njihet gjithashtu edhe si një tifoze e skuadrës së Liverpulit.

Image
Veronika Bielik
Image
Veronika Bielik
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat