Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi në jaht

Bota e Yjeve

Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi në jaht

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 12:06
Andrea Bocelli

Legjenda e operës, Andrea Bocelli, pati një moment shumë të sikletshëm gjatë pushimeve të tij verore.

Tenori italian, 63 vjeç, po ngjitej në një jaht kur Veronica Berti e cila ndodhej pas tij tërhoqi mbathjet e tij të notit, shkruan The Sun.

Bocelli e pa qartë anën qesharake më vonë, duke qeshur ndërsa ai dhe aktorja Veronica, 38 vjeçe, bënin dush në kuvertë.

Image
Andrea Bocelli dhe gruaja e tij

Dyshja janë me pushime verore në ishullin Sardenjë të Italisë.

Ata janë të shoqëruar nga vajza e tyre, Virginia, dhjetë vjeçe dhe djali i Andreas nga martesa e tij e parë, Matteo, 24 vjeç.

Këto fotografi të tij janë bërë virale në mediat italiane, duke shkaktuar të qeshura te fansat e tenorit.

Image
Andrea Bocelli dhe gruaja e tij
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat