Vijon drama/ Ish-bashkëshorti i Britney Spears nuk ndalet: Djemtë kanë frikë nga fansat e saj

Bota e Yjeve

Vijon drama/ Ish-bashkëshorti i Britney Spears nuk ndalet: Djemtë kanë frikë nga fansat e saj

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 17:03
Britney Spears me djemtë e saj

Djemtë e Britney Spears janë të frikësuar se si fansat e yllit të popit do të reagojnë ndaj pretendimeve të saj se djemtë adoleshentë kanë qenë “të urryer” ndaj saj, sipas TMZ.

Një burim i tha gazetës të enjten se Federline, pretendon se Sean Preston, dhe Jayden James kanë “në frikë” se mund të “vihen në rrezik” nga fansat e çmendur të këngëtares.

Spears, sulmoi djemtë e saj në një postim në Instagram të mërkurën pasi Federline pretendoi në një intervistë paraprake se djemtë kishin zgjedhur “të mos e shihnin” nënën e tyre për muaj të tërë.

“E di që adoleshentët janë thjesht të vështirë për t’u përballur…por forca”, ka shkruar këngëtarja e “Stronger” në mbishkrimin e postimit tashmë të fshirë.

“Ka të qenit i vrazhdë, pastaj ka të qenit i urryer. Ata më vizitonin, hynin në derë, shkonin direkt në dhomën e tyre dhe mbyllnin derën !!!” – thuhej më tej në postim.

Image
Kevin dhe Britney Spears me djemtë e saj

Duke qenë se Spears hoqi postimin, është e paqartë se cili ishte reagimi i menjëhershëm i fansave ndaj akuzave që ajo bëri, por një pjesë dërrmuese e tyre në Tëitter ishte kritike ndaj Federline dhe jo ndaj Sean Preston apo Jayden James.

Veçanërisht, mbështetësit e Spears u kthyen kundër ish-bashkëshortit të saj pasi ai postoi regjistrime të këngëtares “Toxic” duke qortuar fëmijët e saj.

Në videot e zbuluara, Spears mund të dëgjohet duke u thënë djemve të saj se “më mirë të fillojnë ta respektojnë” pasi ajo u kërkoi atyre të vendosnin locion në fytyrën e tyre dhe duke kërcënuar se do t’i hiqte telefonat e njërit prej djemve sepse nuk kishte veshur këpucët e tij brenda një dyqani.

“Ajo që Kevin dhe familja e tij po bëjnë është kontrolluese dhe abuzive,” shkroi një fans në Twitter . “Ata po e ndëshkojnë Britneyn për përgjigjen ndaj intervistës së urrejtjes që vendosën të bënin. Është fjalë për fjalë një organizim, ata duan që ajo të reagojë në mënyrë që të kenë një ‘arsyetim’ për të postuar më shumë gjëra rreth saj.”

Image
Kevin

Një tjetër shtoi , “E gjithë kjo situatë me Britney-n dhe djemtë e saj është shumë e trishtuar. Ju lutemi, mos u dërgoni mesazhe dhe mos u dërgoni urrejtje djemve të saj, atyre iu është larë truri nga Kevin dhe pjesës tjetër të familjes dhe fansave të Britney përfshirja vetëm sa do t’i përkeqësojë gjërat për Britney-n në planin afatgjatë.”

Ndërkohë, edhe avokati i fitueses së Grammy, Matheë Rosengart, kishte disa fjalë për DJ -në dhe vendimin e tij për të nxjerrë klipet e ish-gruas së tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat