Poza “përvëluese”, ish-modelja e Moto GP-së nuk përmbahet

Bota e Yjeve

Poza “përvëluese”, ish-modelja e Moto GP-së nuk përmbahet

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 13:09
Eva Padlok

Eva Padlok vijon të dhurojë “show” në rrjetet sociale.

Ish-ombrellina e Moto GP-së shfaqet gjithnjë e më seksi në çdo publikim të bërë në “Instagram”.

Bukuroshja katalanase së fundmi ka menduar të provokojë me disa foto “hot”.

Ajo ka zbuluar thuajse gjithçka për fansat.

Image
Eva Padlok
Image
Eva Padlok
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat