Era me poza atraktive në bikini

Bota e Yjeve

Era me poza atraktive në bikini

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 22:13
Era Istrefi

Era Istrefi nuk heziton të vë në plan të parë format e admiruara trupore përmes imazheve që i shpërndan me fansat e saj në rrjetet sociale.

Me shumë se 1.5 milion përdorues e ndjekin këngëtaren në profilin e saj në Instagram, ku të shumta janë imazhet në të cilat i thekson linjat trupore.

Gjatë të enjtes, Era i ka publikuar disa fotografi në ‘story’ duke mos e lënë askënd indiferent.

Image
Era Istrefi

Ajo shfaqet duke pozuar me bikini të zeza pranë pishinës, ndërsa fansat do t’i admirojnë këto imazhe.

Image
Era Istrefi

Nuk mungon edhe një fotografi brenda pishinës, në të cilën këngëtarja paraqitet duke u larë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat