Sheila Haxhiraj provokon me fotosesionin e ri, pozon e zhveshur nga vaska

Bota e Yjeve

Sheila Haxhiraj provokon me fotosesionin e ri, pozon e zhveshur nga vaska

Më: 14 shtator 2022 Në ora: 13:11
Sheila Haxhiraj

Këngëtarja e mirënjohur, Sheila Haxhiraj përveç karrierës muzikore u kthye në një emër të komentuar edhe për shkak të pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP.

Me një bagazh artistik prej vitesh, Sheila provoi vetën edhe në një ‘reality-show’ ndërsa pas daljes solli disa projekte muzikore.

Por, së fundmi këngëtarja shqiptare ka marr vëmendjen me realizimin e një fotosesoni tejet provokuese që e ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Image
Sheila Haxhiraj

Haxhiraj ka pozuar e zhveshur komplet nga vaska ndërsa shihet me një makijazhe të lehtë dhe duke theksuar tatuazhin në pjesën e belit.

“Më lër të notoi në mendimet e mia”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e imazhe që u vërshuan nga komente të shumta.

Image
Sheila Haxhiraj

Ndërkohë, kujtojmë që Sheila pak kohë më parë u përfol për një romancë me ish-banorin tjetër të BB VIP, Kledi Hysa, i cili ishte protagonist në klipin e  këngës së saj “Më e mira”.

Ndryshe, projekti i fundit i artistes është “Uh Sa Vape” që gjithashtu u kompletua nga ana vizuale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat