As Kylie nuk i rezistoi dot trendit më të famshëm të vetullave për momentin

Bota e Yjeve

As Kylie nuk i rezistoi dot trendit më të famshëm të vetullave për momentin

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 06:23
Kylie Jenner

Kylie Jenner eksperimentoi me vetullat në Javës së Modës në Paris. Duket se as ajo nuk i rezistoi dot trendit të vetullave të bardha. Jenner postoi një sërë fotosh në Instagram me vetulla në një nuancë shumë më të çelët se zakonisht dhe ia arriti të sillte një pamje krejt ndryshe të saj.

Ndjekësit në mediat sociale kishin ndjesi të përziera ndaj vetullave të Kylie-t.

Kishte nga ata që e pëlqyen eksperimentimin, por edhe nga ata që nuk e mbështetën aspak.

Rikujtojmë se motra e saj, Kendall Jenner, zgjodhi të ndiqte të njëjtin trend në Met Gala këtë vit.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat