Pas lindjes, Marigona Krasniqi i rikthehet foto sesionve në profesionin e saj

Bota e Yjeve

Pas lindjes, Marigona Krasniqi i rikthehet foto sesionve në profesionin e saj

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 18:22
Marigona Krasniqi

Modelja Marigona Krasniqi është një nga modelet më të dalluara shqiptare.

E bukur dhe me linja perfektë, ajo arrin vëmendje me secilin foto sesion.

Siç bëri të ditur, bukuroshja shqiptare u bë nënë për herë të parë duke lindur një djalë.

Image
Marigona Krasniqi

Pas frytit të saj të dashurisë me boksierin Robin Krasniqi, si duket i është rikthyer profesionit të saj.

Image
Marigona Krasniqi

Këtë e bëri të ditur së fundmi, ku është shfaqur në imazhe të reja në Instagram duke vënë në pah fizikun e saj në poza joshëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat