Taylor Swift bën paraqitjen surprizë, rrëmben gjashtë çmime për këngët që ajo ri-regjistroi

Bota e Yjeve

Taylor Swift bën paraqitjen surprizë, rrëmben gjashtë çmime për këngët që ajo ri-regjistroi

Nga: H.O. Më: 21 nëntor 2022 Në ora: 06:29
Taylor Swift

Taylor Swift bëri një paraqitje surprizë në American Music Awards 2022 në LA të dielën për të pranuar gjashtë çmime historike - mes fiaskos së biletave të turneut të saj me Ticketmaster.

Taylor, e cila javën e kaluar zbuloi se ishte 'dështuar' pas menaxhimit të gabuar të shitjeve të Ticketmaster për turneun e saj The Eras, dukej rrezatuese me një jumpsuit ari vezullues, ndërsa përfundoi një pastrim të pastër të shfaqjes së çmimeve - duke fituar të gjitha në gjashtë kategori ku ajo u nominua.

Duke pranuar gongun e saj të parë për albumin e preferuar pop për Red (Versioni Taylor), ylli, 32 vjeç, ishte dukshëm emocionuese teksa reflektoi për fitoren për publikimin e vitit 2021 - i cili ishte një nga gjashtë albumet që ajo ri-regjistroi pasi Scooter Braun bleu të gjithë atë.

Image

 

Këngëtarja e “Anti-Hero”, e cila më herët anashkaloi tapetin e kuq, tha:

'Uau. Ky album është një album i riregjistruar dhe nuk mund t'ju them se sa do të thonë për mua albumet e mia të riregjistruara, por kurrë nuk prisja apo supozova se do të kishin ndonjë kuptim për ju.

'Pra, nuk mund t'ju falënderoj sa duhet për kujdesin për këtë album për të cilin jam shumë krenare. Unë kam disa njerëz që e bënë këtë të ndodhë, të cilët me të vërtetë dua t'i falënderoj.

Image

Ajo shtoi: “Chris Row i cili bashkëprodhoi këtë album me mua, orë e orë e orë në studio duke rikrijuar Red, një album që e dua shumë. Dua të falënderoj të gjithë artistët që u shfaqën në shinat e kasafortës,

'Chris Stapleton, Phoebe Bridgers. Dua të falënderoj grupin tim të turneut live që luajti në këtë album dhe dua të kaloj një moment -- ishte një video muzikore që e bëra për të cilën isha shumë e lumtur, kështu që dua të them faleminderit për Sadie Sink dhe Dylan O'Brien, dhe regjisori im i shkëlqyer Blake Lively, dhe Mike Teller dhe Kelly Teller për pjesëmarrjen në videoklipin.

“Dua t'ju falënderoj djema që e keni bërë këtë një mundësi për fansat, nuk mund t'ju falënderoj sa duhet. Kjo është kaq e veçantë. Faleminderit.'

Image
Taylor Swift
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat