Nuk fshihen më! Beniada Nishani publikon foto të partnerit të saj, konfirmon gjithçka

Bota e Yjeve

Nuk fshihen më! Beniada Nishani publikon foto të partnerit të saj, konfirmon gjithçka

Më: 25 nëntor 2022 Në ora: 13:03
Beniada Nishani

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë të mohojë.

Ata duket se e kanë konfirmuar në heshtje.

Nëse mund ta quajmë të tillë, “shkesi” i Beniadës dhe Blertit ne fakt nuk ka qenë Arbër Hajdari (vëllai i Blertit), por emisioni proçesi sportiv ku Beniades ju besua nje vend që kur ishte pjesmarrëse në Big Brother.

Ky emision u bë edhe shkak që Blerti të shfaqet në shtëpinë e Beniadës, por nga ekrani i televizorit.

Modelja ka publikuar një InstaStory ku i ka bërë edhe tag Blertit pa u ndjerë aspak në presion nga zbulimi i lidhjes së tyre.

Image
Fotoja e postuar nga Beniada
Image
Fotoja e postuar nga Beniada
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat