Harrojeni luksin “e shfrenuar”! Nuk do ta besoni se ku paska qëndruar Dua Lipa në Tiranë

Bota e Yjeve

Harrojeni luksin “e shfrenuar”! Nuk do ta besoni se ku paska qëndruar Dua Lipa në Tiranë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:27
Dua Lipa

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa qëndroi për dy ditë në Tiranë, ku pasi mori nënshtetësinë shqiptare dhe mbajti një koncert elektrizues në mbrëmje të natës së Pavarësisë, që numëroi më shumë se 200,000 pjesëmarrës.

Këtë herë, Dua ka qëndruar në një prej hoteleve më të veçantë dhe luksoz të kryeqytetit, që mirëpret njerëz nga bota e biznesit, politikës por edhe show-bizit.

Bëhet fjalë për “The Crown Botique Hotel & Spa”. Hoteli super luksoz me spa, bar dhe restorant të cilësisë me katër yje, me vendndodhje përballë me Parlamentin e Shqipërisë.

Image
Postimi i hotelit

“Nder i madh që kishim sot në The Crown Tirana artisten e shqiptare me famë botërore Dua Lipa”, shkruan Hoteli në faqen zyrtare në Instagram, teksa shpërndan edhe një foto të këngëtares në ambientet e hotelit.

Mesa duket, për akomodimin e këngëtares është kujdesur edhe reperi shqiptar Noizy, pasi vetë stafi i hotelit shpreh mirënjohjen ndaj tij në një postim në Instagram.

Image
Hoteli
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat