Arabella Chi joshëse në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Arabella Chi joshëse në fotot e fundit

Nga: BOTA SOT Më: 30 janar 2023 Në ora: 20:23
Arabella Chi

Ylli, Arabella Chi, për pak sa nuk shkaktoi një shkrirje në internet pasi shfaqi kthesat e saj të mrekullueshme në një set të të brendshmeve të tejdukshme.

31-vjeçarja me siguri di të kthejë kokën dhe ajo u sigurua që ta bënte pikërisht këtë kur paraqiti një stuhi për një foto të mrekullueshme.

Arabella, e cila fitoi famë gjatë serisë së pestë të Love Island në vitin 2019, i la pak imagjinatës falë numrit të saj që mezi kishte, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Image
Arabella Chi

Duke postuar në Instagramin e saj të shtunën (28 janar) Arabella shpërtheu apelin dhe stilin e seksit ndërsa shfaqi shumë lëkurë të bronztë.

E veshur vetëm me një komplet të vogël të të brendshmeve të tejdukshme, mahnitëse e përkuli shpinën mbi një banak, duke treguar çdo centimetër të figurës së saj përrallore.

Image
Arabella Chi

Teksa po bënte një stuhi, ajo vendosi duart në gjoks - duke u siguruar që të gjithë sytë të ishin te pasuritë e saj të bollshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat