Demi Rose shfaqet joshëse në rrjete sociale, vë në pah linjat trupore seksi

Bota e Yjeve

Demi Rose shfaqet joshëse në rrjete sociale, vë në pah linjat trupore seksi

Më: 31 janar 2023 Në ora: 06:48
Demi Rose

Ajo është një nga supermodelet më të komentuar dhe seksi në botë.

Bëhet fjalë për britaniken, Demi Rose. Ajo është shumë e njohur për pozat e saj tejet provokuese  që publikon në rrjetet sociale. Së fundi i ka lënë të gjithë gojëhapur. Ajo ka pozuar pa të brendshme duke ndezur rrjetin nga komentet.

Demi Rose bëri një tjetër shfaqje të mrekullueshme teksa pozoi e zhveshur në një lumë gjatë një arratisjeje luksoze në Kosta Rika. Modelja, 26 vjeçe, i la pak imagjinatës teksa shfaqi figurën e saj të pabesueshme teksa zhytej nën një ujëvarë.

Image
Demi Rose

Demi shfaqi pjesën e pasme të saj me bikini tanga në fillim të javës, teksa pozoi në një pishinë ndërsa vështronte në mënyrë joshëse në kamerë. Pjesa e sipërme e printuar me kamuflazh kuq e zi ngjitej në kornizën e saj të hollë. 

Duke theksuar tiparet e saj me një nuancë grimi, ajo i la fijet e kuqe të lyera të kalojnë poshtë shpatullave të saj në kaçurrela epshore.

Image
Demi Rose

Ajo shkroi foton mahnitëse: ‘Rawr’. Më vonë ne fotot e reja u shfaq e zhytur në pishinë së bashku me shoqen Phoebe Parvin që iu bashkua asaj në udhëtim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat