Më të ‘zjarrta’ se kurrë, bukuroshet shfaqen ‘tunduese’ nga brigjet e Australisë – provokojnë me të pasmet

Bota e Yjeve

Më të ‘zjarrta’ se kurrë, bukuroshet shfaqen ‘tunduese’ nga brigjet e Australisë – provokojnë me të pasmet

Nga: Bota sot Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 19:08
Karina Irby me mikeshat e saj

Influencuesja e njohur Karina Irby hipi në një jaht luksoz në brigjet e Australisë në fundjavë - dhe shfaqi ‘kthesat’ e saj.

Ylli i Instagramit, që ka 1.2 milionë ndjekës, tregoi rrobat e banjës pasi mori me qira një jaht luksoz, që ora e tij kushtonte 712 funta.

Karina zbuloi se ajo e kishte marrë me qira jahtin - për të organizuar një festë për mikeshat e saj, shkruan “Daily Star”, përcjell “Bota sot”.

Image
Karina Irby me mikeshat e saj

Në një seri fotosh, Karina shfaqi figurën e saj të famshme me bikini të vogla rozë me një fund rrjetë.

Ajo ka pozuar në sfondin e oqeanit, ka festuar në jaht dhe ka fotografuar të pasmet e mikeshave të saj teksa merrnin rreze dielli.

Image
Karina Irby me mikeshat e saj
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat