“Oh, gjinjtë tuaj janë të mrekullueshëm”, ish-modelja seksi zbulon mesazhet e ‘nxehta’ qe merr nga fansat

Bota e Yjeve

“Oh, gjinjtë tuaj janë të mrekullueshëm”, ish-modelja seksi zbulon mesazhet e ‘nxehta’ qe merr nga fansat

Nga: Bota sot Më: 5 shkurt 2023 Në ora: 14:08
Ylli i "I'm A Celeb”, Nicola McLean

Ylli i "I'm A Celeb”, Nicola McLean zbuloi se ajo merr më shumë se 500 mesazhe në ditë për asetet e saj "të mahnitshme".

Ikona "I'm A Celeb" thotë se pavarësisht se inboxi i saj janë një vend "interesant" me mesazhe ndonjëherë urrejtjeje dhe eksplicite, në pjesën më të madhe, ato janë pozitive, shkruan "Daily star", përcjell "Bota sot".

Nicola, 41 vjeç, tha ekskluzivisht: "Po, ndoshta marr 500 DM në ditë, duke thënë "oh zot, ti je i mrekullueshëm. Ne të duam. Ju jeni shumë qesharak. Gjinjtë tuaj janë të mrekullueshëm. Çfarë madhësie kanë?" etj etj".

Image
Ylli i "I'm A Celeb”, Nicola McLean

"Unë ndoshta marr një milion prej tyre dhe më pas ndoshta marr 10 të këqija. Por ato të këqijat tërheqin vëmendjen tuaj. Kështu që ata ndoshta po e bëjnë këtë për këtë arsye."

Ajo vazhdoi: "Megjithatë, nuk më interesojnë të këqijat. Sinqerisht nuk më shqetëson, siç e vendos në Instagramin tim.

“Nuk më ka shkuar keq që kam gjokse gjigante, i kam blerë”.

"Unë i kam bërë ato të mëdha, por nuk po kërkoj që të gjithë t'i pëlqejnë."

Image
Ylli i "I'm A Celeb”, Nicola McLean

Ylli i Celebrity Big Brother thotë se asaj i pëlqen gjithashtu që t'i turpërojë njerëzit në profilin e saj.

Ajo është ankuar te punëdhënësit e njerëzve për komentet e tyre të ndyra, për t'i bërë ata të vetëdijshëm se sa keq vepron stafi i tyre në internet.

Ish-modelja magjepsëse shtoi: "Unë e kam bërë këtë më parë. Kam kërkuar në Google dhe kam gjetur se ku punojnë. Jam fjalë për fjalë e pamëshirshme në internet.

"Nëse janë të tmerrshme për gratë, unë do të shkoj te punëdhënësit e tyre dhe do t'u them 'ti e di që ke punësuar një burrë që mendon kështu...'"

Por a ka arritur ende ylli i zjarrtë i televizionit të pushojë dikë nga puna?

Nicola u përgjigj: "Oh, dua të them se ndoshta kam sepse fjalë për fjalë kam gjetur mësues që e bëjnë këtë. Telefonova shkollën dhe thashë 'nëse ky person po mësonte djemtë e mi dhe ai po më flet kështu në internet, atëherë më vjen keq , por thjesht nuk është në rregull.'

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat