Madoona befason me stilin e ri të veshjes

Bota e Yjeve

Madoona befason me stilin e ri të veshjes

Nga: BOTA SOT Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 14:22
Madonna

Madonna, 64 vjeçe, shpërqendron me pamjen e panjohur, teksa i lëkund vetes me të korrat e kalërimit

Madonna i la pa frymë fansat e saj, teksa ajo vazhdimisht bën ndryshme në veten e saj, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Superylli i popit 64-vjeçar u drejtua për në Grammy mbrëmë (5 shkurt), duke vjedhur shfaqjen në ceremoninë e shkëlqyer të çmimeve të mbushura me yje në ansamblin e saj të egër.

Image
Madonna

E mbështjellë me dominatrinë e biznesit-casual meets, Madonna veshi një pallto të stilit viktorian të gjatë deri në dysheme, të mbështjellë në bel me kopsa bronzi.

Poshtë, ylli veshi një këmishë me jakë të bardhë me pranga të gjera dhe një kravatë të zezë, duke mbuluar gishtat me unaza me gurë të çmuar të shndritshëm.

Image
Madonna

Teksa mbante një rrotë kalërimi, duke e goditur atë në pëllëmbën e saj të kundërt, teksa u afrua drejt kamerës në një klip shumë të vrullshëm të ndarë me të. Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat