Trisha Paytas publikon foto në të brendshme rozë – shfaqet joshëse!

Bota e Yjeve

Trisha Paytas publikon foto në të brendshme rozë – shfaqet joshëse!

Nga: BOTA SOT Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 13:14
Trisha Paytas

Trisha Paytas u përshëndet si "Pamela Anderson e ardhshme" teksa tregoi kthesat e saj të famshme në një set të vogël sytjenash dhe thumbash.

Biondeja dhe ylli i YouTube pozoi për një foto shumë intime në dhomën e gjumit për legjionin e saj besnik të ndjekësve në Instagram, duke u dukur sensacionale teksa u përkul për kamerën,Daily star, përcjell “Bota sot”.

Trisha mezi e mbuloi modestinë e saj me një palë thupra metalike vezulluese që thuajse mbaheshin së bashku me copa fije të dobëta.

Image
Trisha Paytas

Fustanet e nxehta rozë nxirrnin në pah barkun e zbukuruar të Trishës teksa ajo pozonte një stuhi para pasqyrës.

Për një majë, Trisha zgjodhi një sytjena ngjyrë rozë dhe të bardhë, e cila i la shumë pak imagjinatës, me shpimin e kërpudhave të barkut duke i zënë vend krenarisë në bark.

Image
Trisha Paytas
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat