Michelle Keegan mahnit fansat me pantallona të shkurtra të vogla teksa shfaq këmbët para pasqyrës

Bota e Yjeve

Michelle Keegan mahnit fansat me pantallona të shkurtra të vogla teksa shfaq këmbët para pasqyrës

Nga: BOTA SOT Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 13:26
Michelle Keegan

Aktorja Michelle Keegan ka vendosur një ekran këmbëgjatë teksa ka treguar një veshje të dyfishtë xhins me një selfie pasqyre në Instagram.

Ish-aktorja 35-vjeçare e Coronation Street tregoi kornizën e saj të hollë me pantallona të nxehta xhins të kombinuara me një këmishë xhins të trazuar dhe çizme xhins që përputhen me kyçin e këmbës, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Aktorja, e cila është e njohur për rolet e saj në Brassic dhe Our Girl, stiloi flokët e saj të gjatë të errët në valë të lëshuara të kthyera në një dozë lart.

Image
Michelle Keegan

Selfia e pasqyrës erdhi nga prapaskenat e një sesioni fotografik, teksa ylli shkruante foton: “Xhins, në xhins, në xhins mbi më shumë xhins”.

Image
Michelle Keegan
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat