“I vë flakë” rrjetit, ylli “çmend” fansat me bikini

Bota e Yjeve

“I vë flakë” rrjetit, ylli “çmend” fansat me bikini

Nga: Bota sot Më: 17 mars 2023 Në ora: 09:57
Anastasia “Stassie” Karanikolaou

Mikesha më e mirë e Kylie Jenner, Anastasia “Stassie” Karanikolaou i ka “vënë” flakë rrjetit me fotografitë e fundit.

Bukuroshja ka ndarë imazhe të reja nga fushata e saj pranverore.

Shoqja e Kylie Jenner shihet me bikini të zeza, gjersa po e shijon diellin, por edhe bukurinë e saj trupore.

Image
Anastasia “Stassie” Karanikolaou

Ylli ka punuar me brendin online të veshjeve të plazhit “Cupshe”, për koleksionin e tyre “Oasis”, që përmban stilin e bikinit dhe notin me një pjesë së bashku me mbulesat gati për plazh.

Kjo vjen pasi ajo foli me DailyMail. për koleksionin mbresëlënës, përcjell "Bota sot".

“Qëllimi im me këtë bashkëpunim notimi dhe mbulimi ishte të krijoja diçka që ndihej autentike me stilin tim personal, por më e rëndësishmja të ofroj këtë koleksion me një çmim të arritshëm që do t'i bëjë njerëzit të ndihen të sigurt, të fuqizuar dhe të bukur në rroba banje,” tha Karanikolaou.

Image
Anastasia “Stassie” Karanikolaou
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat