Të brendshme të tejdukshme “neon”, bukuroshja nuk do t’ia dijë se i shihen pjesët intime

Bota e Yjeve

Të brendshme të tejdukshme “neon”, bukuroshja nuk do t’ia dijë se i shihen pjesët intime

Nga: Bota sot Më: 24 mars 2023 Në ora: 08:31
Chloe Ferry

Chloe Ferry ka shfaqur trupin e saj senancional në fotografitë e fundit.

Bukuroshja ka veshur një set të brendshmesh gjysmë të tejdukshme me detaje dantelle portokalli neon.

Ylli i realitetit Geordie Shore ka treguar trupin e saj të bukur duke u lakuar, gjersa kishte veshur sytjena dhe këmisha e ngjashme me detajet e dantellave.

Image
Chloe Ferry

Flokët e saj brune i ka mbajtur lirshëm dhe të shtrira në shpinë në një stil të drejtuar, ndërsa shkëlqimi në buzët e saj ia shtonin bukurinë.

27 vjeçarja nuk nguron të shfaq bukurinë e saj në të brendshme, madje në mbishkrim ka shkruar "Nuk mund të më përballoje, edhe nëse do të kisha udhëzime".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat