Asete të bollshme, 36 vjeçarja për pak sa nuk e nxjerr pjesën intime në pozat nga Maldive

Bota e Yjeve

Asete të bollshme, 36 vjeçarja për pak sa nuk e nxjerr pjesën intime në pozat nga Maldive

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2023 Në ora: 10:59
Bianca Gascoigne

Bianca Gascoigne tregoi figurën e saj të pabesueshme me bikini rozë teksa pozoi gjatë udhëtimit të saj në Maldive të enjten – tre muaj pas lindjes.

Personazhi i realitetit televiziv, 36 vjeç, mirëpriti vajzën e saj, Blake Sunshine, me partnerin Aaron Wright në shkurt dhe tashmë është kthyer në formë të mire, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Barku e saj të tonifikuar dhe pasuritë e bollshme, ajo i ekspozoi teksa po pozonte pranë palmave. Ajo për pak sa nuk e zbuloi edhe pjesën intime me bikinet e vogla.

Image
Bianca Gascoigne me vajzen e saj

Bianca tregoi nxirjen e saj plot shkëlqim dhe aplikoi një gamë rrezatuese grimi për të theksuar bukurinë e saj./Botasot

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat