Rita Ora merr vëmendje me një tjetër veshje unike rrugëve të New Yorkut

Bota e Yjeve

Rita Ora merr vëmendje me një tjetër veshje unike rrugëve të New Yorkut

Më: 14 shtator 2023 Në ora: 18:19
Rita Ora

Rita Ora habiti me një tjetër stil të çuditshme me stampa leopardi teksa po dilte në New York të mërkurën.

Këngëtarja, 32 vjeçe, konfirmoi se është bashkuar me “Primark” për të nisur bashkëpunimin e saj për shumë sezone dhe ka promovuar linjën në qytet.

Ajo bashkoi xhinset e saj me një pjesë të sipërme të përshtatshme dhe i përshtati ato me një palë taka të larta me platformë.

Image
Rita Ora

Rita stiloi flokët e saj të gjatë bionde në valëzime dhe i mbrojti sytë me një palë syze dielli në formë ovale. Duke ecur në rrugë, ajo buzëqeshi, ndërsa fansat ndaluan për të bërë fotot të saj.

Zinxhiri shitjes me pakicë “Primark” njoftoi bashkëpunimin Rita Ora x Primark: një linjë e re e modës e gjithanshme e cila është duke u punuar gati dy vjet.

Image
Rita Ora

Duke nisur të martën më 19 shtator, koleksioni do t’i lejojë klientët e Primark të blejnë stilin e famshëm të krijueses së hiteve “I Will Never Let You Down” me më pak çmim.

Rita dukej tepër elegante me një mini-fund xhins të zi dhe një xhaketë të ngjashme me stil lëkure nga koleksioni.

Ylli e kombinoi veshjen me një palë çizme lëkure të zeza deri tek gjunjët dhe një çantë dore gri me gëzof.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat