Kida thekson linjat trupore në veshjen plot stil

Bota e Yjeve

Kida thekson linjat trupore në veshjen plot stil

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 18:32
Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida krahas angazhimeve të shumta nuk i lë anash as rrjetet sociale.

Autorja e “Uru” edhe së fundmi iu ka qëndruar afër fansave me postime të ndryshme dhe fotosesione atrkaitve.

Një të tillë, Orhidea Latifi (emri i plotë) e solli edhe së fundmi teksa u shfaqë joshëse dhe me plot stil.

Kida kishte veshur një kostum xhinsi që përbëhej nga një bluzë pa mëngë e mbyll tek pjesa e qafës ndërsa e la të zbërthyer për të zbuluar barkun.

Edhe pantallonat ishin të kombinuar me pjesën e sipër, ndërsa ishin të shkuërtër dhe të gjerë.

Image
Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida

Për të kompletuar dukjen, Kida vendosi një palë syze, aksesor dhe këpucë me taka.

“Duke e mbajtur 10/10”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e imazheve, në të cilat dukej në super formë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

Ndryshe, projekti i fundit nga Kida është ai me Lyrical Son dhe MC Kresha “Fluturu”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat