Kendall Jenner dhe Bad Bunny zyrtarizojnë lidhjen në Instagram teksa publikojnë imazhe nga fushata e tyre e parë bashkë për “Gucci”

Bota e Yjeve

Kendall Jenner dhe Bad Bunny zyrtarizojnë lidhjen në Instagram teksa publikojnë imazhe nga fushata e tyre e parë bashkë për “Gucci”

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 17:44
Kendall Jenner dhe Bad Bunny

Kendall Jenner, 27 vjeç dhe Bad Bunny, 29 vjeç, e zyrtarizuan Instagramin duke shpërndarë foto të fushatës së tyre të parë së bashku për “Gucci”.

Modelja ndau një video nga reklama e bagazheve të “Gucci Valigeria” në faqen e saj në Instagram për 294 milionë ndjekësit e saj, duke hequr dorë nga një mbishkrim dhe duke i lënë pamjet të flasë vetë.

Në video, ylli i Kardashians dhe i dashuri i saj shëtisin nëpër një aeroport të veshur komplet në kostume të zeza “Gucci”.

Image
Kendall Jenner dhe Bad Bunny

Çifti – i cili gjithashtu bëri debutimin e tyre në sfilatën e modës në rreshtin e parë në shfaqjen “Gucci” gjatë javës së modës në Milano – nuk e etiketuan njëri-tjetrin kur të dy ndanë foto dhe video nga fushata në faqet e tyre përkatëse në Instagram.

Në pamje, reperi i “Efecto” ka një pallto elegante të zezë, me të dashurën e tij këmbëgjatë e veshur me një pulovër të zezë mbi një polo të bardhë dhe pantallona të zeza për një pamje elegante.

Image
Kendall Jenner dhe Bad Bunny

Instagrami i “Gucci” gjithashtu përmbyti faqen e tyre me postime të shumta që shfaqnin çiftin në foto të ndryshme të lezetshme ku pozonin me bagazhet.

Ishte një nga fotot ku dyshja patën mundësinë të ndanin buzëqeshje, duke u dukur sikur kishin vite bashkë.

Image
Kendall Jenner dhe Bad Bunny

Sidoqoftë, dy superyjet globalë filluan të takoheshin vetëm këtë shkurt.

Megjithatë, si Kendall ashtu edhe Bad Bunny ende nuk e kanë konfirmuar publikisht romancën e tyre gati njëvjeçare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat