Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

Bota e Yjeve

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 14:26
Taylor Swift

Ajo solli të gjithë miqtë e saj yje për të brohoritur për të dashurin e saj të ri të përfolur, “Kansas City Chiefs” Travis Kelce, në lojën e tij të dielën.

Dhe Taylor Swift vazhdoi festën deri në mbrëmje, pasi ajo u pa në klubin privat të anëtarëve Zero Bond në New York më vonë atë natë, shkruan DailyMail.

Këngëtarja, e cila ka dëshmuar një dashuri për skuadrën e Travisit teksa ata mundën “New York Jets” gjatë lojës, dukej e pabesueshme gjatë natës jashtë.

Image
Taylor Swift

Ylli i popit tregoi këmbët e saj të gjata me një palë pantallona të shkurtra xhinse të vogla, të cilat i stiloi me disa çizme deri tek gjuri dhe një këmishë prej lëkure artificiale.

Ajo dukej elegante me një këmishë të zezë me mëngë të gjata dhe të thjeshta, e cila ishte zhytur në belin e “Daisy Dukes” të saj prej 695 dollarësh (659.7 euro).

Image
Taylor Swift

Këngëtarja e “Fearless” lëshoi flokët e saj bionde në një stil të lirshëm dhe e kompletoi veshjen e saj me një buzëkuq të kuq të ndezur.

Taylor zgjodhi aksesorët minimalë, duke shtuar thjesht një gjerdan me zinxhirë ari si dhe një byzylyk elegant në kyçin e saj të djathtë.

Më herët në mbrëmje, Taylor mbërriti në stadiumin “MetLife” për të brohoritur për të dashurin e saj të ri, Travis.

Taylor, e cila u pa me shoqëruesit e saj të famshëm në lojë, u pa e emocionuar duke mbështetur yllin e NFL, gjithashtu 33 vjeç, me miqtë e saj afër.

Image
Taylor Swift

Pak para se të fillonte loja e shumëpritur, Taylor u ul me miqtë e saj në tërheqje. Blake Lively si dhe bashkëshorti i saj, Ryan Reynold, u panë së bashku.

Shoqja e saj e re, Sophie Turner e cila së fundmi u nda nga bashkëshorti i saj Joe Jonas, u pa gjithashtu duke qëndruar pranë Swift brenda një hapësire për VIP për të pare “Chiefs” që luftonin me “Jets”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat