Jennifer Lopez shfaqet plot stil, teksa mbërrin në qendrën e muzikës “Apple”

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet plot stil, teksa mbërrin në qendrën e muzikës “Apple”

Më: 15 nëntor 2023 Në ora: 11:52
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez di se si të bëjë një hyrje pasi dukej si një supermodele që mbërrin në një takim të “Apple Music”, të martën.

54 vjeçarja, shkëlqeu me një bluzë të thellë dhe me pallto, duke shkuar në qendrën e kompanisë në Los Anxhelos.

Ajo vendosi disa vathë të shkëlqyeshëm dhe, teksa dukje mahnitëse me një palë pantallona ngjyrë ulliri të errëta për daljen, shkruan DailyMail.

Image
Jennifer Lopez

 

Me flokët e saj gështenjë të stiluara drejt dhe të lirshme, ylli ishte ‘momenti’, duke lënë pa frymë kalimtarët me pamjen e saj.Jennifer ‘e ktheu trotuarin në pistën e saj personale’ vetëm disa ditë pasi pati një maratonë në McDonalds me bashkëshortin e saj Ben Affleck.

Shëtitja e fundit në “Golden Arches” në një total të madh prej pesë herë në tetor që dyshja u futën për të ngrënë një burger dhe patate të skuqura.

Image
Jennifer Lopez

JLo nuk mund të ishte më e lumtur për këtë, pasi ajo buzëqeshi duke hipur në makinën e Benit gjatë ekskursioneve me makinë.

Dhe ‘vaktet e mashtrimit’ nuk duket se po e pengojnë JLo-në të ruajë fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat