Candice Swanepoel sjell fotosesionin mbresëlënës të rrobave të banjës

Bota e Yjeve

Candice Swanepoel sjell fotosesionin mbresëlënës të rrobave të banjës

Më: 22 nëntor 2023 Në ora: 12:35

Candice Swanepoel dukej magjepsëse teksa modelonte bikini nga marka e saj e rrobave të banjës, për një fotosesion mahnitës, në Villa Parodi Delfino, në ishullin përrallor të Ischia, Itali.

Në një postim të ri në Instagram, të ngarkuar në llogarinë e markës së saj të hënën, 35-vjeçarja shfaqi plotësisht fizikun e saj të jashtëzakonshëm në bikini bardh e zi.

Teksa pozonte përpara vijës bregdetare të bukur të qytetit bregdetar me pamje nga uji i pastër kristal, bomba mbështeti kokën mbi supin e saj dhe shikoi larg, shkruan DailyMail.

Image
Candice Swanepoel

“E përjetshme dhe e sofistikuar. E zeza dhe e bardha është gjithmonë një ide e mirë. Blini më të fundit” – ka shkruar tropiku i imazhit.

Një tjetër imazh e shfaqte atë me dy pjesë të zeza, përpara se të rrëshqiste në një pjesë të zezë dhe të bardhë, e cila ngjitej pas kornizës së saj të tonifikuar.

Ylli shtatlartë nisi linjën e saj të rrobave të banjës “Tropic Of C” në vitin 2018 dhe që atëherë e ka hapur atë me zell në rrjetet sociale.

Sipas faqes së internetit “Tropic Of C”, kompania e supermodeles është e përkushtuar ndaj qëndrueshmërisë dhe ambientalizmit. Pothuajse të gjitha stilet e notit të markës janë bërë nga materiale të ricikluara, duke përfshirë shishet plastike dhe rrjetat e peshkimit.

Image
Candice Swanepoel

Gjatë një interviste me “The Daily Front Row”, ajo tha se marka e saj vazhdon të evoluojë dhe ka qenë shumë shpërblyese të shohësh rritjen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat