Emily Ratajkowski rikthen një trend klasik “Y2K”, gjatë shëtitjes së qenve në New York

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski rikthen një trend klasik “Y2K”, gjatë shëtitjes së qenve në New York

Më: 23 nëntor 2023 Në ora: 23:15
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski dëshmoi se i pëlqen rikthimi i tendencave Y2K vitet e fundit.

Modelja, 32 vjeçe, përdori një shirit të gjerë të kuq, një aksesor që dikur ishte i preferuari për “It girls”, për të mbajtur flokët nga fytyra ndërsa ecte me qenin e saj Colombo në New York.

Bukuroshja pa grim e stiloi shiritin prej pëlhure me një pulovër të punuar me shtiza dhe pantallona kargo jeshile ulliri, shkruan DailyMail.

Image
Emily Ratajkowski

Ajo shëtiti në trotuar me atlete me ngjyrë bezhë dhe mbante një çantë të ripërdorshme ku shkruhej: “Faleminderit që keni blerë këtu.”

Emily e kompletoi dukjen me një palë vathë rrathë, një rrip lëkure të zezë me një shtrëngim të trashë ari dhe nuanca të zeza.

Image
Emily Ratajkowski

Ajo është fotografuar shpesh me Colombon, një përzierje Husky-German Shepherd që ajo adoptoi në vitin 2019.

Emily u pa në shëtitjen e saj të përditshme me qen në fillim të kësaj jave me një pamje elegante, por të rastësishme.

Image
Emily Ratajkowski

Ajo ishte e lidhur me një xhaketë ngjyrë kafe me një rrip në bel dhe një palë pantallona të zeza.

Ngjashëm me të mërkurën, ajo i la flokët e saj të shndritshëm poshtë.

Më vonë atë ditë, Emily ndau një “selfie” tërheqëse që tregonin bukurinë e saj natyrore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat