Rita Ora shfaqet pa sytjena me një fustan transparent në festën “Forces For Change” të “British Vogue”

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqet pa sytjena me një fustan transparent në festën “Forces For Change” të “British Vogue”

Më: 24 nëntor 2023 Në ora: 07:53
Rita Ora

Rita Ora doli me një fustantejet seksi, ndërsa iu bashkua një mori yjesh për festën “Forces For Change” të “British Vogue” në “The MAINE Mayfair” të enjten.

Këngëtarja, 32 vjeçe, bëri një shfaqje të guximshme duke u veshur pa sytjena me një fustan të zi mjaft të tejdukshëm ndërsa mbërriti për ngjarjen.

Duke treguar dekoltenë e saj të bollshme, Rita me siguri tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj të zi me një front krejtësisht të tejdukshëm, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Fustani gjithashtu kishte një pjesë interesante në pjesën e fytyrës, që gjithashtu tërhoqi vëmendjen teksa hynte Rita.

E pranishme ishte edhe Alex Scott, e cila veshi një fustan të bardhë të përshtatshëm me një pjesë të përparme që dukej si xhaketë.

Image
Rita Ora

Diku tjetër, Daisy Lowe u shfaq me një fustan të zi, teksa pozonte për fotografitë e festës.

Modelja, 34 vjeçe, tregoi figurën e saj të famshme me fustanin e zi të ngushtë me një pjesën e përparme të zhytur në mënyrë të rrezikshme që theksonte dekoltenë e saj të bollshme.

Image
Rita Ora

Ajo e bashkoi dukjen me geta të ngjashme dhe çizme me taka me lidhëse teksa u fut në event. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat